DeadSpace 3 - už i singlplayerová hra s mikrotransakcemi...

To, že u velkých MMO her, které jsou dnes v mnoha případech k dispozici zdarma, platíme za různé bonusy, které. . Software a hry. Pokud si čas od času zahrajete počítačové hry, něco bychom pro vás měli.
ddworld.cz/videa/pocitacove-hry/deadspace-3-uz...singlplayerova-hra-s...

Dead Space 2 (PS3) - recenze, hodnocení

Hra také k dispozici pro tyto platformy: PC - Dead Space 2 87.80 %XBOX360 - Dead Space 2 (X360) 87.77 %. U takejto hry je veľmi ťažké povedať niečo múdre na záver, snáď len toľko, že EA to urobila znovu.
hodnoceniher.cz/ps3/third-person-akce/dead-space-2-ps3.html

Dead Space: nová brutální videohra pro dospělé – Novinky.cz

Už hodně dlouho jsme tu neměli hru, o které bychom mohli říct, že je brutální až hrůza. V případě hry Dead Space byly překročeny veškeré pomyslné meze. Ne nadarmo je hra určena pouze pro starší osmnácti let.
novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni...152854-dead-space-nova...

Jsem závislý na hraní počítačových her - Dolezite.sk

Hra, která dokáže zpříjemnit volné chvíle, ale také doslova zničit život. . illBimbo za ten trailer Ti dávam veľké plus. Dead Space 1,2 sú jednoznačne jedny z najlepších hier vôbec, aspoň čo sa týka svojho žánru. :))
dolezite.sk/old/Jsem_zavisly_na_hrani_pocitacovych_her_41.html

The Walking Dead - ONLINE CZ

Dead Space Děj hry Dead Space, posazený do chladné temnoty vzdáleného kosmického prostoru, se odehrává v atmosféře prosycené napětím, děsem a hrozivou úzkostí. ... Ale aby sme sa tomu dostali na zub.
linkuj.cz/?id=showviewnr=4typ=0par=128619

Dead Space 3 - užívateľská recenzia - hra (PC verzia) | Sector

Čo sa stane, ak z hororovej TPS hry odstránite horor? Stane sa obyčajnou TPS-kou, ktorá síce môže byť zábavná, ale nemusí byť. Presne to je problém posledného dielu Dead Space. . Bohužiaľ táto hra nesplnila moje očakávania.
sector.sk/uzivatelrecenzia/4510/dead-space-3.htm

Pobouřené americké maminky: „Dead Space 2 je...

Více jak 200 maminek, skryté kamery a jednoznačný verdikt – hra v našem domě není vítána.. Ono ruku na srdce, Dead Space musel vymyslet, pro některé, velice profesionálně zdegenerovaný "magor", dle obsahu hry.
pctuning.tyden.cz/component...maminky-dead-space-2-je-ohavnost-video

Kultura kriplů: Kupovat si hry je dobré, ÁNO?!

Ne, toto nebude další z moralistických strašáků, jako že kdo pirátí hry, přijde minimálně do křemíkového pekla. Chtěl bych jen napsat něco málo ze svých zkušeností na téma pirátství vs. kupování her.
kulturakriplu.net/2009/05/kupovat-si-hry-je-dobre-ano.html

Preview – Gamesite.sk

Portál pre Xbox 360, PS3, Wii, PC, DS, PSP a iPhone hry, recenzie, novinky, trailery, súťaže. Na začiatok prezradíme, že sa nepôjde o ten typ hry, na ktorý sme boli doteraz zvyknutí.
gamesite.sk/pc/preview?start=10

Najlepšie hororové hry všetkých čias?, Tématické články...

Takže poďme pekne postupne a ponorme sa do sveta strachu. Hry ktoré budú v mojom zozname sú podľa mňa najlepšie hororové hry, takže ak som nejakého vášho favorita vynechal, tak mi to prepáčte.
gamesweb.sk/13521/tematicke-clanky/najlepsie-hororove-hry-vsetkych...

© Copyright MyWebSite.